Baterie se nabíjí pouze jen na 79%

Ahoj všem. Včera jsem koupil sony Vaio E11 s Windows 8. Nejsem moc znalý co se týče počítačů. Vaio jsem zvolil protože se mi líbilo designově a chtěl jsem nějaký malý počítač. Mám problém s napájením když připojím počítač na nabíječku tak se mi nabije pouze na 79 procent a dále už to nejede... nechal jsem to takhle hodinu běžet a hodnota se nezvýšila.. Má někdo stímhle nějaké zkušenosti nebo řešil někdo tenhle problém? Díky za rady

Odpovědi na otázku

V BIOSu nastav jinou strategii dobíjení baterie.

Pripadne pozri SW od Sony - Vaio Control Center.Neviem ci je nieco take aj pre Win8 ale pre Win7 urcite. V sekcii Manazment napajania je tam nieco ako starostlivost o bateriu.

dobre diky za rady

strategia dobijania? preboha, to znie jak zo sci-fi filmu..to už čo je..šak pripojim a nabijam a nie aby som nastavoval neake strategie..

Tohle je spíš způsob jak rychle oddělat baterku. Víc ji škodí hluboké vybití než nabití na 100%