Baterie li-pol kde sehnat v CZ

Dobrý den. Sháním ke koupi JEN v CZ:Li-Pol baterii typ CM 033442 napětí 3,7 V 500 mA do autokamerky ELTRINEX CarHD SN:0801147 rozměry baterie: 34x50x3 mm. Děkuji za pomoc.hafan

Odpovědi na otázku

v ČR přeji hodně štěstí jinak http://www.aliexpress.com/store/product/Free-shippi...

Ten konkrétní typ nevím kde v ČR(na ebay.com ji mají). Kdyby ti stačila jakákoliv Li-pol 3,7V, tak můžeš zkusit modelářské prodejny, jako třeba zde:http://www.modelarina.cz/lipol-baterie-c-18_48.html nebo zahraniční:http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/uh_listCa... Pokud by se ti nevlezla dovnitř, tak by sis pak musel vyvést ven z té kamerky konektor a napájet ji externě. Sice by to asi nevypadalo tak hezky (s baterkou umístěnou mimo kamerku), ale zas by ses nemusel limitovat těma 500mAh a použít klidně vyšší kapacitu.

vsem moc děkuji.alibaby se bojim - nemam takové znalosti jazyka a ani zkušenosti s nákupem přes cizinu....a to je mi už 71 roků - hambím se - ale nic s tím asi už nenadělám...... ach joooo.Ale doma nakupuju na netu běžně - heč....ty modeláře zkusím.Pěkný den.

Nakupu na aliexpress se bat opravdu nemusis.

můžeš zkusit nějaké překupníky na Aukru, nebo se spíš zeptat v okolí, zda by ti to kamarád nekoupil na Alíkovi. Jinak nákupu netřeba se až tak bát a pokud se vyloženě bojí platby kartou na netu, tak si můžeš zdarma na to zřídit separátní účet třeba na FIO, s omezenou sumou na účtu a platit jejich kartou.

Jedna se o klasicky Li-Pol jednoclanek, takze staci zajit do nejakeho modelarskeho shopu a koupit jakykoliv 1S clanek o jakekoliv kapacite ktera se rozmerove vejde tam kam je treba. Jinak bych to koupil treba na hobbykingu vzhledem k tomu ze cena bude do 22Eur tak to bude bez cla/dph i postovneho

Můžete to zkusit zde. Mají tam i ten rozměr, co scháníte, ale současně není na skladě, zkusit se zeptat. http://www.androidplanet.cz/do-1000mAh-c13_89_2.htm

Pánové všem Vám moc děkuji za Váš čas i snahu mi pomoci.Vaše nápady postupně vyzkouším.Pěkný den Vám všem....zítra jedu na Božák,mají tam pěkného dřevěného Ježíška kterému můžete říci všechno a on fakticky vůbec neprotestuje - tak Vás všechny u něj vychválím a přimluvím se za Vás.....Tak ještě jednou pěkný den všem přeje hafan

TO: SergeJanTak tvá rada je za 100 bodou.....baterka,dokonce 800 mAh, je už v kamerce a ta opět po roce šlape jak divá....a já mám zase radost....před tím chodila jen na kabel a neudržela tím pádem žádná provozní nastavení.Z uvedeného e-shopu z Brna mi to po objednání jeden den ráno přišlo do KV dopravou Geis Parcel druhý den ráno...(objednáno ve St a ve Čt -dnes- byla doma) a to za pouhých 224,00 Kč včetně dopravy až do ruky.Děkuji ti z celého maine herz.Poděkování i všem ostatním...snad někdy na oplátku.hafan ve vší úctě