» Poradna » Mobily

Baterie iphone 5s

Dobré dopoledne nedávno jsem aktualizoval na aktuální verzi systému a o týden později ,jsem mobil nabil na 100% a za noc se vybil na 7% a to baterie byla nedávno měněná,nevíte co stím? Děkuji moc za každou radu.

Odpovědi na otázku

Dobrý den,mám Iphone 6s, ale i tak vám zkusím poradit. Zkuste restartovat mobil. Nebo také vypněte GPS a vypněte "Background app refresh"

ok zkusím děkuji

nebo-li aktualizace na pozadí, mam vypnuto od začátku

nebo muze byt baterie vadna, 90% cervisu v CR dava do iphonu cinske baterie, originalni je celkem draha

no a to byla měněna v originalním apple obchodě

no a nemuže to být systémem že na takhle starý mobil cpout nový sytém