Baterie do notebooku

Mám dotaz. Koupil jsem novou baterii do notebooku Compaq Presario CQ62 - HSTNN-UB0W - s parametry 10,8V - 5200 mAh. Původně tam byla baterka HSTNN-LB0W s parametry 10,8V - 4400 mAh. Pokud tu novou vložím sólo bez adaptéru běží notebook normálně, naběhne a funguje tak jak má. Baterie "žije" vše OK. Jakmile připnu napájení adaptér (baterka je zároven v notebooku , tak se zpomalý chod NB a po restartu se zastaví ještě před nabíháním windows (W7) . Pokud baterku vyjmu a dám kabel naběhne OK. Pokud tedy má být v NB baterie a kabel zároven nefunguje chod NB, poku dje vše jak píšu sólo běží normálně. Nevíte čím to je? Nemůže to být třeb ajá nevím těm rozdílnýma mAh baterie? Děkuji

Odpovědi na otázku

Ta baterie je originál pro Tvůj notebook?

Baterie je originál. Nicméně v tuto chvíli jsem už v kontaktu s dodavatelem, ačkoliv je víkend budu mít večer novou baterii. Díky a ruším tento dotaz Hezkou sobotu všem !

Máš šťastie, natrafil si na solídneho predajcu...