» Poradna » Mobily

Baterie do mobilu s vyšší kapacitou

Ahoj lidi, mám 3-4 roky starý telefon Samsung Galaxy S5 (G900F) a chtěl bych si pořídit novou baterii, ta současná už nevydrží ani den, nicméně nechci objednávat originální s nízkou kapacitou, díval jsem se na dx.com a našel tuto, co si o ní myslíte: http://www.dx.com/p/yi-yi-3-8v-6800mah-li-i... Je mi jasné, že ta kapacita bude menší, ale vyplatí se to? Díky :)

Odpovědi na otázku

bateria na obrazku je nejaka pomackana, toto by som ja neriskoval.Pri neoriginalnych bateriach vacsinou zavadzaju s kapacitou, tak ze ti pravdepodobne vydrzi menej ako originalna.

Až bouchne, tak se moc nevyplatí.https://www.avacom.cz/baterie-do-mobilu-samsung... - raději tohle.

Nebrat

Ty de.bi.le, tak si kup baterii do auta.

Příšerné vyjadřování. Rodiče ve výchově selhali, viď? Ten kdo někoho takhle označuje jím sám obvykle bývá, že?

Pochop, že Číňan nemá žádný zázračný recept, jak dostat do stejné baterie vyšší kapacitu. Můžeš se klidně vsadit, že ta baterie z Číny nebude mít ani takovou kapacitu, jako měla ta původní originální, když byla nová...

Baterie nemá stejné rozměry

Aha, tak potom čistě teoreticky o trochu vyšší kapacitu mít může. Ale zapomeň na hodnoty uvedené u baterie, ty jsou vždycky od číňanů hodně přehnané. A taky vem v úvahu, že v té baterii budou zcela chybět ochrany proti přebití, zkratu atd., takže ti může v mobilu vzniknout pěkný táborák, od kterého ti klidně shoří byt :)

Tak znovu, originální nechci, pokud je tedy ta v odkaze špatná, tak mi nabídněte řešení nějakého spolehlivého výrobce, který nabízí vyšší kapacity do tohoto telefonu :)

smarpthon je jeden komplet! Kde všetko zo všetkých súvisí ! Nechápeš ?

Originální nechceš, v tom případě ti není co nabídnout. Žádná kvalitní a bezpečná s vyšší kapacitou neexistuje.

Odkaz jsi dostal, kapacita je dána fyzikou, chemií a jejich aplikovanou formou.

Ušetříš pár korun a dostaneš šmejd s malou kapacitou a kdovíjakým původem. Raději si připlať za origo.

Nechci originální baterii, ta, kterou jsem posílal má větší rozměry, proto i ten větší kryt, je mi jedno jestli bude baterie větší, chci větší kapacitu, cenově vychází levnější ta originální.

Tak v tom případě na nic nečekej a kupuj Ale až se ti s mobilem, bytem nebo tebou samotným něco stane, tak si nestěžuj.Racionální argumenty, proč nekupovat, jsou výše.

chce to vzit neco co ma hodne kladnych recenzi, jeste je slusny obchod aliexpress. Ale obecne si tam muzou napsat kapacitu 20000, realne to bude 10000, obcas to v komentarich nekdo premeri a velmi casto je kapacita nizsi. Baterky kupuji uz jen v cine, ty ceny jsou super, ale musi mit vice odbornych recenzi, to tady neni

Hodně kladných recenzí je k ničemu, jsou i u těch největších šmejdů. A pro tvoji informaci Aliexpress opravdu není žádný obchod, je to jen zprostředkovatelský portál (obdoba ebay), kde inzerují tisíce obchodníků a záleží od koho konkrétně nakupuješ. Baterie v číně zásadně nekupuji, protože kromě toho, že lžou o kapacitě, tak pravděpodobně žádná baterie nemá nezbytné ochranné obvody a můžou ti zničit v lepším případě telefon, v horším podpálit byt.

Větší kapacitu mít nebude, budeš rád, když vůbec poznáš rozdíl.

mrkni, jestli to nedělá CameronSino, to byly celkem slušné baterie.

Našel jsem tuto, zase by to nemusel být takový podfuck, když to nabízí Sunnysoft http://m.sunnysoft.cz/zbozi/160PCS-1397/baterie...

minimálně bys na to měl mít nějakou slušnou záruku.

Samsung investoval stovky milionov USD do vývoja S5 aby mal najvyššiu možnú kapacitu baterie a tu príde múdry mr. Battery a povie , že všetko je blbosť a on vie najlepšie čo jeho smatphon potrebuje ? Ja sa ti divím , že sa tu s nami zahadzuješ a doma v garáži nevyrábaš svetové mobiliys 1kWh baterkou!

Samsung se řídil hlavně tloušťkou zařízení, proto tak nízká kapacita, mít co nejtenčí telefony byl záměr, říká se tomu marketing, spousta lidí by si telefon nekoupila, kdyby vypadal jako cihla. Koneckonců bezpečná baterie neexistuje, stát se může cokoliv, viz Note 7, viděl jsem i shořenou S5 na internetu, v které bouchla originální baterie, samozřejmě, že Samsung má baterie bezpečnější, ale ne bezpečné.

Ovšem stále nesrovnatelně bezpečnější, než šmejdy z číny, kde veškeré ochrany úplně chybí :)

takovou baterii si koupi jen idiot, bude to smejd a mozna bude mit jeste mensi kapacitu nez ta co tam mas ted, cinankove radi do takovejchto baterii sypou pisek atd a z 18560 baterie ktera ma napsanejch 9999mAh coz je u te velikosti momentalne i naprosto nerealne byva 90% obsahu pisek a realna kapacita kolem 500mAh a do mesice chcipne