Barvičky od AMD

nevíte o jaké kódové jméno jde, má-li můj athlon xp zelenou barvu ? (už jsem viděl fialový, hnedý, zelený až mi z toho jde hlava kolem )

Odpovědi na otázku

zelená je verze určená výhradně pro GreenPeace.fialová pro homosexuálya hnědá je pro důchodce, co mají problém udržet stolici

Jestli "kodovym jmenem" myslis jmeno jadra,tak se podivej kde mas vytisteno seriove cislo.Jestli je primo na jadre,tak mas - Palomino.Jestli je na stitku tak mas - Thoroughbred A nebo B(ty od sebe rozeznas podle kodu revize).

Na amd.com je kupodivu vysvětlen celý systém označení jejich CPU. Tak se tam podívejte.