» Poradna » Programy

Barevná hloubka

Ahoj, chtěl bych se zeptat na jednu věc - mam 64bitový windows 7 a nechápu proč když du do nastavení obrazovky tak barevnou hloubku tam mam nejvíc 32bitovou? Zmanená to že ty wondows nejsou 64bitový? -kdybych tam dal linux fungovalo by to na 64bitů?

Odpovědi na otázku

http://cs.wikipedia.org/wiki/Barevn%C3%A1_hloubka...
já zas nechápu proč se ptáš na tak základní otázku, která lze najít na netu hned

Tam ho proboha neposílej, wikipedia má málo barev.

Ach jo...

NICE! takhle jsem se uz dlouho nepobavil

Proč nechytám na kabelu HBO, když naladím na rádiu správnou frekvenci ?

Mam MP3 ulozene ako 192-bitove. Pojdu mi prehrat na 64-bit OS, alebo si musim nainstalovat 192-bit OS?

Vzhledem k nutnosti 16 bitového vzorkování bude třeba nainstalovat 3072bit OS Doporučuji Worldows 3000.

Ondra : vymen travu, tato ti nepasuje.