» Poradna » Programy

Bandicam - zvuk

Zdravím, mám nainstalován program Bandicam a teď se s ním snažím "sbližovat" přes různá zkoušení nahrávání - a to přesně řečeno - dění na monitoru - to sice se zvukem problém nemá a pouštím-li něco z YT, zvuk tam probíhá - ale snažím se k tomu videjku promluvit já, můj hlas tam bohužel (možná i bohudík , ale mne jde o to, aby šel) slyšet nejde - co s tím? Je to tím, že je to free verze? Předem děkuji za odpovědi. Jen předesílám, že jsem tak trochu technický chaotik - takže mi to musíte vysvětlit jako někomu, kdo se s nějakým programem typu Bandicam seznamuje poprvé .

Odpovědi na otázku

Free verze omezuje akorát dobu nahrávání a je tam vodoznak,takže vše ostatní by mělo fungovat,takže chyba bude asi jinde.Ale i tak nerozumím co přesně myslíš tím vkládáním zvuku na YT.

No, nahrávám youtube a vkládám tam i svou webku (takový malý obdelníček, který mám ho napravo dole) - z youtube - monitor - se zvuk nahraje, ale když mluvím já do webky, která je tam přiložena, nejde nic slyšet - teda jde, ale jen ten monitor, můj hlas už se tam nenahrává...:)

A dívala si se do nastavení záznamu jak to tam máš nastavené v tom Bandicam.

No v primárním zvukovém zařízení mám nastaveno na Výchozí zařízení pro přehrávání a v tom Sekundárním zas Mikrofon ( Trust Webcam) , ale je zajímavé, že toho sekundárního dám z 0 na tak 80% a ještě to jdu zkontrolovat před nahráním, tak je to zas na nule, pak to dám zas na těch 80% ale možná se to zas samo přesune k té nulové hodnotě, tak možná v tomhle by bylo zakopáno jádro pudla :(.

Sice nevím co nahráváš,ale pokud to neni nutné to nahrávat na PC,tak to můžeš udělat na mobilu.Tahle apk.je super https://play.google.com/store/apps/details

Někde v nastavení bývalo jaké zvukové zdroje se budou nahrávat a mikrofon šel ukládat jako další stopa. Hledej.

Můžeš taky zkusit O-Matic, je velice jednoduchý, takže zapnout/vypnout zvuk z počítače, se nedá přehlédnout. Omezení ve verzi zdarma, je nahrávání 15 minut a bude vidět název O-Matic ve videu. Ale běží svižně i na pomalejších počítačích.https://screencast-o-matic.com/download