» Poradna » Web a internet

Balíček z Číny zaseklý kdesi u nás na letišti

Dobrý den,už přes tři měsíce mám v ČR (sledování zásilky ukazovalo letiště v Praze) balíček z Číny, objednaný z aliexpressu. Prodejce mi zaslal číslo zásilky, které nezačíná ani nekončí písmeny a Česká pošta ho nemuze nijak dohledat. Nevíte na koho jiného se obrátit, abych zjistil co se s balíčkem děje?Děkuji

Odpovědi na otázku

Pokud ho nemůže najít Česká pošta tak se to těžko dohledá. Vyzkoušejte ještě třeba http://www.17track.net/en/Přidávám vtipný gif k tématu jako bonushttp://media.tumblr.com/tumblr_mecrrr8ViX1raprkq.gif

Bohužel ani zde mi to zásilku nenajde. Pouze jen na té webové stránce kterou mi zaslal prodejce a to je nejaka čínská Tracking Yanwen. Naštěstí mě to netrápí, protože balíček je koupeny asi za 5 dolarů Každopádně děkuji za odpověď a za Váš gif, který mě opravdu pobavil

Podvodný prodej?

To si nemyslim protože nákuk na aliexpressu funguje tak že moje peníze s přebere společnost Alibaba která tyto stránky provozuje a ve chvíli až já potvrdím, že mám zboži v ruce, tak prodejce obdrží moje peníze. Navíc na sledovací listině jde vidět že jsem balíček přicestoval a je rozepsano kde všude byl. Spíš věřím, že si ho vzal nějaky český zaměstnanec při přerozdělování balíčků na letišti

nebo zabaven pro podhodnocení ceny, k vůli clu, něco o tom bylo v telce

Tak to by mi snad dali nějak vedet ze mi to zabavují..doufam

Díky, ten web mi moc pomohl. Našel jsem balíček z Číny, který hledám už dlouho a žádný jiný web ho nenašel

Z Aliexpressu chodí balíčky vždy tak za 14 dní. Tohle chtělo řešit ihned na konci ochranné lhůty v objednávce.

Řešil jsem to 2 dny před koncem ochrané lhůty, ale prodejce ji nějakym způsobem prodloužil o dalších asi 30 dní a ať vydržím ještě

Ahoj,mam uplně ten samý problém. Mám objendány dva balíčky z ebay z číny, taktéž Yanwen. Za 9 dnů balíky dorazily do ČR na letiště a od té doby žádná informace, již přeš měsíc čekám. Každý balík byl od jiného prodejce.Vidím také jen přílet na letiště a dál už nic. Kod balíku se skladá také jenom z čísel, bez písmen, jako ten tvůj.Netuším co to tedy znamená že to přiletělo na letiště a dál... to je jako pořád na letišti nebo nevím :(

Ještě se mi nestalo, že by něco došlo z Ali do 14 dní. Tak během 2 měsíců nejrychleji. a taky mám zásilky už od 22.11. 2018 někde v tranzitu v Čr. Já se nedivím že nás potom takto pracovně hodnotí v zahraničí.

No já si 25. 3. 2019 objednal dvě položky. U té první mi na stránkách České pošty hlásí že je na poště 120 (k 5. 4. 2019) a u té druhé "Last mile=> Destination country post, number LKxxxxxxxxxSK " s datumem 27. 3. 2019. Tak jsem zvědavý jak dlouho bude trvat než ta druhá dorazí.

Pokud ho nemůže najít Česká pošta tak se to těžko dohledá. Vyzkoušejte ještě třeba https://www.trackingmore.com/yanwen-tracking.html

Zdravím, mám podobný problém, zakoupil jsem zboží na Aliexpress. Zásilka byla standardně odeslána a prodejce my zaslal č. balíku, poté co balík doputoval do ČR je zaseklý už 14 dní někde v Česku. Pošta nepřiřadila k balíku České č. zásilky takže nejde ani dohledat. Myslím že nějaký zaměstnanec bude mít letos hojné Vánoce

Zdravím, čekám takhle na 5 balíčků z Číny, které začátkem prosince docestovaly na letiště v Praze, aspoň dle těch sledovacích čísel z Ebay to tak je, ale po České republice nelze sledovat dále a dodnes ty balíčky nemám. Takže se asi začalo ve velkým rozkrádat,jen mne vůbec nenapadá, kam se obrátit a řešit, protože prodejci samozřejmě se snaží z toho vykroutit, když vidí, že balíčky už do ČR dorazily.

Zdravím všechny ,kteří máte problémy s organizací pomalou a plnou zlodějů , pod známkou Č.pošta! I Já mám 11 balíčků v Praze dost dlouho ,6 týdnů a pod. Některé dva dny. Jeden balíček mám 5.2 km od místa bydliště (Brno) od 17. Prosince 2017,ale mají asi čas, z Vídně balík sem měl v Brně za 3 dny a za 17 dní sem ho dostal do rukou ,to je paráda" . Pár balíčku mi zmizelo nenávratně bez náhrady škody, pár mě proplatil přes PayPal prodejce zpět peníze. Pošta krade ale mají svoje stanovy , když se balík stratí odvolejte se na prodejce on je dosavadní majitel a ať si stěžuje on(prodejce) toto trvá ale několik měsíců . Pošta neuzná že to prošlo přes naše hranice a že v tom mají bordel oni , Úplně logická věc jednou je to v republice tak nevím co s tím má společnýho prodejce který dostal zaplacený než to odeslal. Nezbývá než čekat a doufat. Deně mě píší emaily jestli jsem obdržel zboží, jen odpovídám že ne. Dokonce sem se dočkal od pošty odpověď že nemám venku nakupovat, . Tak to mám asi podporovat tady ty darebáky kteří si přiráži na zboží až tisíce % to snad ne! Většinou Vám prodejce 30 dní od lhůty dodání co je na obědnávce vyhoví a řeší to nebo vrátí peníze, ale u mě šlo o pár stovek.. Znám řešení ke kterému jednou musí dojít : Když má můj pes čip a tvrdí že ho vyhledání kdekoli, tak v některých balíčkách by se to vyplatilo kdyby to šlo, To by jsme se divily !!!!!!! Tady stojí čip 300kč a v Číně odhadují desetinu naší ceny. No na závěr podívejte se na tu obědnávku pište prodejci a vydržte , jinou možnost nemáme. S pozdravem.

Jak moc Vám závidím: Loni jsem si objednal v Číně 19 balíčků, dostal jsem jich 13, dva byly vráceny. Zbytek dostal číslo u České pošty a to je jediné, co mi z těch balíčků zbylo. Je to naprosto zoufalá organizace a jejich manažery by patřilo poslat do Gulagu na Sibiř. Je neskutečné, jak se v dnešní době pošta arogantně chová a na zákazníky kašle. Balíčky, co jsem si objednal, představují cca 300-400 Kč za jeden a tak jsem díky těm darebákům už přišel o dost peněz. A nejhorší na tom je, že je člověk naprosto bezmocný - může si stěžovat, dostane omluvný dopis ( v tom lepším případě ) a vše se znovu opakuje - balíčky jsou opět někde v černé díře České pošty.

Nikdo Vás nenutí žít v ČR a používat Českou poštu.

Nejseš moc chytrá knedlo, asi děláš na poště né?

Dost dobry :):):) knedlo :):);)

tahni do pice ty skurvisynu pomrdany rozkopal bych ti picu na krku zmrde debilni kule rozslapal a dal je sezrat tvoji cupci mame pomrdance skurvenej

Souhlasím s tím, že pošta krade a zneužívá svého postavení. Mě ztratili balíček doručovaný po republice!

Mám stejný problém, mám číslo zásilky bez písmen jen čísla a můj balík který je již v Čr 9 dní podle 17.track kde ho můžu sledovat. Už 2x prošel v Čr přes celnici což je divné. Jen se tam jednu za dva dny ukáže delivery in progress, takže ho prý doručují, ale jak když pošta mi ještě ani neposlala české číslo na sledování zásilky. A ani ho nemají v databázi. Potom mi přišla emailem zpráva od prodejce, že si ho mohu vyzvednout, ale kde, když ani nevidím kde je, jen vím že je v Čr.

Dokud nezačnou lidi ty všiváky z pošty věšet na pouliční lampy, tak se nic nezmění.

mam ten samy problem na ceste 20 baliku z ciny a jeden z eu prave ten z eu ma hodnotu 60usd a cislo na 17track ukazuje ze je v cr a ze odesel znejkeho OE ale to je vse uz mesic cekam kdy ty komunistycke prasata ten balik doruci hovno se deje kurvi vyjebane a tech 20 baliku z ciny prisly jen ctiry jo ceska posta krade a krade jeste si naberou vrahy a zlodeje z veznic tvl kde to zijeme v jakem posahanem state kde jsou sami zmrdi a zlodeji pockam jeste 14dnu a zacnu na ebay radit chcu prachy spet jak ne baliky jinak 4litry v prdely

Zdar přišla ti ta objednávka?

Pravopis ti taky ukradla pošta nebo ti ho už vrátili?

Kradou to na poste me taky ukradli balik z Hongongu POSTA JE PRIPAD PRO KRMINALKU

Celní správa má také auta s modrými majáky a není jich zrovna málo ale pochybuji, že je používá proti zaměstnacům pošty. Třeba v Liberci sídlí za OC Nisa a na parkovišti mají cca 70 aut. Vůbec nechápu k čemu potřebují tolik aut. Když jdu kolem tak parkoviště je vždy plné pryč jsem viděl maximálně dvě auta. Procházel jsem průběžně během celého dne po dobu několika let denně.

Na aliexpressu jsem si objednal balíček 9 září 2020. Za 6 dní byl v čr. A pošta mi nevydala ani trackovací číslo. Peníze se mi nevrátily.

Dobrý den Stratil se my balik a nevym ani kde ho uložili číslo zásilky AM103012748CN