» Poradna » Programy

Balíček je v konfliktu s jiným balíčkem, který má stejné jméno

Dobrý den, chci si instalovat aplikaci Gangster Vegas (neoficiální verzi). Když balíček instaluji, napíše mi to "Aplikaci nelze nainstalovat. Balíček je v konfliktu se stávajícím balíčkem, který má stejný název." Prosím poraďte. Díky

Odpovědi na otázku

Tak to musíš tu stávající napřed odinstalovat.Jinak to nepůjde,takže pokud instaluješ aplikaci z jiných zdrojů a potom je třeba ji aktualizovat je třeba ji opět stáhnout z té samé stránky.Protože ji každý upravuje jinak.

Já stahuji hry tady a tu máš zrovna aktuální verzi s Mod. http://rexdl.com/android/gangstar-vegas-ap...

Dík, vyzkoušel jsem ale nefunguje. Prostě mi nejde stáhnout Vegas 4 apk odnikud než z obchodu Play :(

Já tam právě jinou verzi nemám

No podle toho co píšeš,tak tam už tu hru instalovanou asi máš,tak ji musíš napřed odinstalovat.Jinak nevím tedy co myslíš.

No, chci si z internetu stáhnou modovanou aplikaci. Stáhnu si ji, ale když ji chci instalovat, tak mi to napíše "Aplikaci nelze nainstalovat. Balíček je v konfliktu se stávajícím balíčkem." i když žádný jiný balíček (tu apk) nemám.

Tak zkus vypnout na obchod play,play protect.

To mám, ale nejde to

Asi nechápu jak to myslíš,ale vypadá to,že tu hru tedy máš nainstalovanou z toho Obchod Play,tak ji musíš odinstalovat.

Ne, nemám ji vůbec stáhnutou!

Ani si ji tam nikdy neměl.Protože by tam mohlo něco zůstat po odinstalaci a teď to blbne.Na to je dobrý SD Maid k odinstalování a vyčištění mrtvol po aplikacích.

A jak to instaluješ takto nebo používáš ověření a instalaci. http://jyxo.info/uploads/41/41168db5d0ccc1...

Mužů jen instalační balíček

Tera, jen program k instalaci balíčků

A nemáš něco zapnuté v nastaveni,zabezpečení.

Ne, ani SD maid nefunguje

Tu asi bude lepší udělat tovární nastavení.

Asi vím čím to je. Kdysi jsem na svůj mobil dostal od gameloftu ban na GV a proto teď nejde u mě nainstalovat jakákoliv neoficiální verze gameloft hry. Ani GV, ani GVNO.

Obchod Play je prevít a někdy blbne.Já sice hry nestahuji, ale občes na některé zařízení instaluji nějaké aplikace. A stává se, že na jeden tablet nainstaluji aplikaci a potom tu samou chci nainstalovat na druhý tablet nebo na mobil (přes stejný účet Google) a njde to. Hlási, že aplikace je již nainstalovaná. Přitom možnost odinstalovat k dispozici není. Poůže otevřít účet Google a co se dá (kromě osobních a přihlašovacích údajů) vymazat, potom se odhlásit a zařízení restartovat. Skus to také udělat.