» Poradna » Programy

Balabolka

Prosím, vie niekto, ako nainštalovať do programu Balabolka prídavný software tak, aby čítal text česky, alebo slovenský. Ďakujem Igor

Odpovědi na otázku

Sice trochu mimo téma, ale neodstranil Vám IObit Malware Fighter Free 2 některé soubory blábolky ?

zase si tu dlho nebol, Koleso. Kedy začneš dávať nezmyselné otázky/témy? A ako skončila akcia "free Kolesa"?

Nemáš v něm asi českýho chlapa nebo děvočku. Přidej do něj Elišku, ta je myslím nejrozšířenější.

Aj by som pridal nejakú Elišku, keby som vedel odkiaľ ju zobrať. Igor

Na uloz.to je všechno i s návodem.

Ďakujem, budem hľadať. Igor

Čeština do Blabolky: Musíte si stáhnout a naistalovat program Aktuální instalační soubor MS SAPI 5. Zadejte do vyhledávacího řádku adresu:http://epos.ufe.cas.cz/ pak tento odkaz, otevřít -Informace o TTS systému Epos v českém jazyce-pak v textu je už okaz na soubor SAPI 5. Když to budete mýt naistalovaný. V Blabolce karta MOŽNOSTI v ní NASTAVENÍ tam karta HLAS, díky předchozí instalaci se v nabýtce oběví SAPI 5-to zaškrtněte. Dúležité- když vám to nepůjde-ovláda se typ hlasu v hlavním okně Blabolky a to uplně dole nalevo-bude napsaná angličtina-ukažte na to kurzorem-použíjte pravé tlačítko myši a v nabýtce si vyberte češtinu, bude tam víc hlasů muž/žena. Mě to funguje)

Dobrý den.Byl byste od té lásky , a popsal mi instalaci českého hlasu ještě jednou? Přiznám se , že vám tak nějak nerozumím ....Předem děkuji.