» Poradna » Ostatní

Azureus

Us som zufali stoho pomostemy!!! Mam azureus a stale my pomaly stahuje max. 30kb/s Ako dosiahnem veciu rychlost??? Nemate niejake rady ako zvisit tu rychlost??? Ale hlavna vec ze ja posielam aj 200kb/s. A neviete ako sa stanem ucastnikom swarmu??? Lebo mi tam pise ze priemerna rychlost ucastnikov swarmu je 70kb/s momentalne. Na jednu hru musim cakat aj mesiac pokym mi ju stiahne a to je dost dlho. Alebo poradte niejaky program na torrenty ktory stahuje rychlejsie PLS. SOM ZUFALY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odpovědi na otázku

S najvacsou pravdepodobnostou nie je chyba u teba. Proste tahas zo zdrojov, odkial to rychlejsie nejde. To za prve.
Za druhe, rychlost torrentov nezavisi od torrent klienta. Takze je jedno akeho torrent klienta pouzijes, osobne by som uprednostil utorrent, zabera najmenej RAM.
A ako tretia moznost, skus pouzit siet DC. Neviem sice, ci je na hry to prave orechove, ale treba vyskusat.

Dal som is ten uRorrent ale toto my pise pri dovnloade co to znamena.(neucim sa anglicky) Ovplivnuje to stahovanie???
A firewall/router is limiting your network traffic. You need to open up a port so others can connect to you.
Co to znamena??? A preco mi to pise toto mi pise pri downloade taky cerveny vikricnik???

firewall/router limituje tvoj traffic v netu. potrebujes otvorit port aby sa ostatny mohli k tebe pripojit.

Download se ti paradoxně zrychlí, jakmile omezíš upload, omez ho teda na 5 kB/s

aprpo to ze posielas 200kb pri dls ktore je obmedzene zmamena ze je vyuzitych 80% tvojho trafficu
ked mas vyzitych 80% tak ti to moze tahat iba na 20%
PRENOSOVA RYCHLOST PRIPOJKY=PERCENTUALNE VYTAZENIE UPLOADU+PERCENTUALNE VYTAZENIE DOWNLOADU

100%/napr.4MB/=90% /200kb z max uploadu 254kb/+X

x=100%-90%=10% => mozes zatazit download iba na 10% => 400kB => 75kb max download

obmedzil som upload na 5kb/s a stale to pomali stahuje

dal som upload na 5 kb a dovnload bol stale nizky a ked som zvisil upload tak sa download trochu zvisil

NA TORRENTOCH VELMI ZALEZI KOLKO MATE SEEDEROV
KED JE ICH MALO TAZKO MOZETE CAKAT ZVYSENIE RYCHLOSTI

Prostudujte si celou FAQ sekci na utorrent.com . Temer vsechny informace lze pouzit i pro Azureus.