» Poradna » Mobily

Avidemux 2.7.1 nezkopíruje audio stopu z DVB-T2 (H265) .ts souboru

Avidemux 2.7.1 edituje video z DVB-T2 (H265) .ts souboru rychle a dobře, ale nevidí audio stopu a vysledek se uloží bez zvuku. Nastavení editoru: Video Output - Copy, Audio Output - Copy a Output Format - Mpeg TS Muxer (ff). Jaký je možný postup na stáhnutí synchroní audio stopy ?

Odpovědi na otázku

A co MKVtoolnix?

Díky za radu, funguje to bezvadně! luke

Moc díky za radu, funguje to perfektně a nejen z TS ale i z TSV souboru

Hneď na začiatku po načítaní streamu do AviDemux ti to nehlási problém s audiom?

A co je tam za kodek zvuku?Zkus to napřed převést (před editací) do .mkv pomocí MkvToolnix (je to hned/bez ztráty kvality protože bez rekomprese).Pak to výsledné .mkv zkus v Avidemuxu editovat (Nastavení editoru: Video Output - Copy, Audio Output - Copy a Output Format - Mkv Muxer).

Díky, za radu funguje to bezvadně s neočekávaným efektem, ŠETŘÍ to čas při načítání do Avidemuxu!!! lucky luke

Použil bych ffmpeg. Rychlej command line na vykopírování audiostopy z hlavy neporadím. Je potřeba nahlídnout do guide ffmpegu.

No a co si tím pomůže? Potřebuje editovat to video jako celek (obraz+zvuk) naráz...

A co vlastně s tím videem děláš? Výstřih reklamy? Nebo co myslíš tím tvým editovat?

Jen hádám, že vstupní soubor obsahuje několik zvukových stop a nejméně jedna z nich je AC3. Zkuste vybrat jen tu, kterou potřebujete.Osobně nejprve provedu hrubý střih pomocí ffmpeg -hide_banner -i "vstup" -c copy "výstup". Ve výstupním souboru tak mám "nejlepší" video a zvukouvou stopu. A až pak na to pustím Avidemux.