» Poradna » Programy

AVI2DVD

Dobrý večer,
narazil jsem na Váš článek k prográmku Avi2Dvd, viz. zde:
www.zive.cz ...
neboť jsem hledal něco, co by vyřešilo můj problém.
Nemohu na 1. záložce vybrat audio stopu, neboť se mi žádná nenabízí
(viz. obrázek)
Prográmek jsem i přeinstaloval a mám ho nainstalovaný komplet.
Dovoluji si Vás obtěžovat dotazem, zda nevíte, kde je problém.
Děkuji Vám z celého srdce za radu.
S pozdravem
Vladimír Žák
www.jolana.info
www.beat-out.cz
www.setleri.unas.cz
www.novymlyn.unas.cz

Odpovědi na otázku

a co potřebujete přesně dělat ?

DVD kvalitu z naripovaného AVI stejně nedostanete, AVI má většinou v sobě DIV X a mp3 zvuk,
pokud máte nějaký starší DVD přehrávač tak můžete tam zkusit rovnou vypálit tento AVI soubor, např přes NERO jako data a zkusit přehrát

jinak je potřeba aby byl MPEG2 + AC3 zvuk, proto to asi nejde, zkuste si stáhnout starší verze střihového programu Cyberlink, tam můžete vypálit MPEG2 jako jediný soubor = vznikne soubor s příponou *.mpg
bude to MPEG2 (akorát nebude dělený na TS) a zvuk bude mít AC3 a to co vznikne pak vypálit
na DVD, (krom tomu můžete vyrobit dvd přímo v menu) nyní vim že je nějaká akce že je oficiálně zdarma ten Cyberlink Power Diretor (verze 9 - mám verzi 8 a super)

třeba by to pomohlo

Co potřebuji přesně dělat ?

Nemohu na 1. záložce v prográmku AVI2DVD vybrat audio stopu, neboť se mi žádná v menu nenabízí.......
Tím nemohu pokračovat dál a DVD vypálit, neboť prográmek hlásí, že mám vybrat audio stopu.
Přitom mám ale celý "balík" souvisejících prográmků nainastalovaný.
Děkuji.
Vladimír Žák
PS: Jinak moc děkuji za Vaše rady.

asi to dané audio neni v podporovaném formátu (např DTS, nebo mp2 nebo OGG nebo AAC, eAAC+ . .)
umí třeba jen AC3 a MP3 prográmek je to zastaralý

Proč sis zrovna zamanul ten zastaralý prográmek. Je sice načančaný a v češtině, ale myslím, že je již dokonale přežitý. Vždyť konvertorů je celá řada a např. ConvertXtoDVD je docela bezkonkurenční, v češtině je taky a bezproblémově převede na DVD snad i více formátů, než ten AVI2DVD.

Zdravím,
děkuji moc za vzácné rady. Půjdu do toho ConvertXtoDVD. Už jsem si ho vyzkoušel......
Ještě jednou díky.
S pozdravem
Vláďa Žák