» Poradna » Programy

Avi na svcd nebo vcd

Potreboval bych poradit jakym spusobem a v jakym programu prevedu format Avi na svcd nevo vcd, vyzkousel jsem vice programu ale ani jeden nefungoval. Byly moc zlozity a k spravnemu nastaveni jsem se nedopracoval, anebo jednoduchy ale nefunkcni. Poradte plz

Odpovědi na otázku

Pokud to budes chte vypalovat tak nejjednodusi je NERO. NAstavis ze chces SVCD nebo VCD.

Vyskúšaj program Dvdx verziu 2.3 alebo novšiu. prevádza filmy na svcd, aj vcd. Vraj aj do Divx.Tie zložitejši sú tmpcencoder, a jemu podobné, ale stým b y som sa až tak nezaťažoval. Podľa mňa dvdx by mal byt celkom ideálny. Návod ku obsluhe je na nete, ako všetko

Avi na VCD a SVCD je strata Tvojho casu a energie.Pri dnesnych cenach napalovaciek DVD je asi lepsia volba  a spravna cesta dat sa na DVD format.

Tu su foto ukazky kvality vysledneho formatu videa zosnimane z digitalnej kamerya ulozeneho do formatu SVCD a DVD .http://www.pouli.sk/svcd.jpghttp://www.pouli....

Kdyz mam film v avi a srovnam to, kdyz ho vypalim na DVD nebo na VCD/SVCD, tak sice na DVD je kvalitnejsi obraz, ale mirne se to seka, zatimco na VCD/ nikoliv. Nevite, jakej je rozdil mezi VCD a SVCD?

TELEVIZE768 x 576PALDVD720 x 576 SVCD720 x 480MPEG - 2MJPG720 x 486 VCD    (VHS)352 x 288 (240)

Vracím se sice k diskusi staré už více jak 2 roky, ale můj dotaz s tématem souvisí:

Mám několik kratších animovaných pohádek v AVI, rozlišení 352 * 240, 25 snímků/s. Musel jsem odstranit nějaké chyby, ale v počítači s LCD 15" přehrávání už funguje jak má, s jakousi přijatelnou mírou ostrosti.
Když to ale přes NERO převedu do formátu DVD, aby to bylo použitelné k přehrávání v televizním přijmači, tak výsledný obraz je už rozmazaný či neostrý. Hovořím o statickém obrazu, nikoli o pohybové animaci,ke kostičkování apod nedochází. Nebylo by lepší to tedy z AVI zpracovat pro VCD, tedy zachovat oněch 352*240 a věřit tomu, že s ostrostí si poradí NERO nebo přehrávač pro TV při klasickém televizním zobrazení?
Pokud ano, budu rád - a tak ještě: dá ve s NERU zpracovat VCD i s nabídkovým menu, tak se to dělá pro DVD.
Děkuji i za trpělivost s vysvětlením.

Omlouvám se, ale v předposlední větě nastala chyba. Správně to má být:

......tak ještě: dá ve s NERU zpracovat VCD i s nabídkovým menu, tak jak se to dělá u DVD?

Allok Video Joiner

uloz.to ... tohle asi taky ted jsem to zkoušel

To: xx

Moc děkuji, jasné, strozumitelné. Též předchozí přispěvatelé poskytli osvěžení paměti o formátech.

To: xx

Moc děkuji, jasné, strozumitelné. Též předchozí přispěvatelé poskytli osvěžení paměti o formátech.