» Poradna » Web a internet

AVG hlasi vir

dobrý den. AVG antivirus mi furt hlasi že: Hrozba byla eliminována, bezpečně jsme zrušili připojení k adrese www.freenom.link protože byla infikována virem URL:Mal1) nevíte co je to za vir a co způsobuje?2) jak se toho zbavitbudu rád za veškeré odpovědizatím děkujipřeji hezký den

Odpovědi na otázku

Bud planý poplach, nebo prostě blokl vadnou stránku. To se stává i mimo pornostránky

Q: nevíte co je to za vir a co způsobuje?... A: ....ten co to psalo. Nebo zkuse adresu dát do https://www.virustotal.com/Q: jak se toho zbavit.... ....Pokud ty stránky jsou Vaše tak vymazat detekovyný script, aktivní objekt nebo

AVG mi častokrát hlásilo viry v programech, kde přitom nebyly (např. Steam, MS Office). Přešel jsem na Eset a je po problému.

Mě pro změnu ve Vistě, Avast hlásil co nemusel a propustil na půl sta škodlivého i s vrátným. Eset s M.Bytesem pak měli práci. V desítkách mám věřit Defenderu. Ale občas Esetem free projedu.