» Poradna » Mobily

AverTvmobile EW510 A LG Nexus x5

Zdravím Vás, řěším tuto věc od Avermedia vůbec mi to nechce fungovat připojení je pomocí redukce USB mini na USB C aplikace funguje ale zařízení nikde není vidět a nevím proč? děkuji.

Odpovědi na otázku

-LG Nexus 5X a né x5-N5X je jaký firmware?-redukce jaká?-redukce někde funguje?N5X není v seznamu podporovaných zařízení.....

Os android 8.1.0 redukce je od Samsungu a byla nová USB mini to USB C zkusit nemám kde jsem v nemocnici 😥

Oprava redukce micro USB na USB C

To bohužel nic nezmění, že redukce je možná jen na nabíjení . A že ten Aver nemá ovladače na jiný OS než na Androida 4.x a 5.x . Jste v danou chvíli v patové situaci.

Popsána redukce je pro přenos dat tak to bylo uvedeno no 🤔

Musí být uvedena podpora konkrétního typu telefonu...