» Poradna » Programy

AverTv Pilot

Mám AverTV Pilot, na linuxu (ubuntu) se my rozjet nepodařilo, tak jsem si nainstaloval VMware Player do toho jsem nainstaloval Windows 7 a v tom jsem spustil tu telku v Enter Unity mode to vypadá jako nativní aplikace, akorát se trochu seká video tak se chci zeptat čím to může být, jestli virtualizačním programem ne grafika (slabá) normálně ve woknech se to neseká, nemohli byste když tak mi můžete doporučit jiný vir. program.

Odpovědi na otázku

VirtualBox?

nejlepsi je WMWARE 7 ma i silno ugrafiku nicmene neco nekdy nejde me napr mac os x snow l. pod win stezi rozebehne a je to prakticky nepouzitelne

jinak na sledovani tv je nejlepsi jen drivery na tuner + DVBviewer