» Poradna » Web a internet

Avast Free antivirus a problém s crl.digicert.com

Poslední dobou mi často vyskakuje hlášení Avastu: "Bezpečně jsme přerušili spojení s crl.digicert.com, kde jsme zjistili infekci URL: Phishing."V podrobnostech k hlášení je pak uvedeno:URL crl.digicert.com/DigiCertAssuredlDRootCA.crlProces C:\windows\system32\svchost.exeNevíte, co to znamená? Představuje to nějakou hrozbu/nebezpečí?

Odpovědi na otázku

1. Vygoogli si co je to "pishing".2. Pokud ti nevadí a na ten web potřebuješ chodit, přidej ho (v Avastu) do výjímek.

Jo, Avast je na "pičinky" specialista, zejm. při jeho nastavení na nejvyšší citlivost.

Rád bych s někým mluvil telefonicky, ale nikde na Vás nevidím telefonický kontakt. Můj telefon 731 115 937. Spojí se se mnou někdo.Díky Milan

žádná odezva.Divný