» Poradna » Programy

Avast- nejde zapnout

ahoj mam problém, když se mi spustí pc tak mi nejde zapnout ochranu od avastu. vždy když to dám zapnout, tak se nic nestane. ale když jednou nebo dvakrát restartuji pc tak funguje normálně. nevíte jak to spravit ? jinak předtím mi to nedělalo

Odpovědi na otázku

V núdzáku, a ideš von s Avastom:https://www.avast.com/uninstall-utility

chtěl jsem to odinstalovat a znovu nainstalovat ale napsalo mi to setup is still running

V núdzáku..... reštart mašiny do Núdzového režimu.Ak nepôjde, potom prácne vyhľadanie v zložkách Avast a v Registorch, kľúč po kľúči, a mazať, a mazať, a mazať, až do rána bieleho. Chlapci pime ho, chlapci pime ho. Sú k tomuto účelu super programy s rýchlym algoritmom, ale neprezradím, tunajšia lúza by sa uklikala zase na mínuskách do zblbnutia.

"setup is still running" v avastštině znamená, že avast provozuje nějakou vlastní aktualizaci - databáze nebo svého sw a dokud s tím neskončí, nemáš ho vyrušovat, nebo stávající instalaci poškodí. Takže se drž rady, kterou jsi už dostal: RESTART do nouzového režimu a použití odkazovaného odinstalačního nástroje v nouzovém režimu.

Stáhni si ze stránek Avastu prográmek pro odinstalaci, spusť jí v nouzovým režimu a pak si nainstaluj pořádnej antivir. Žádnej Avast, AVG, Norton, Mcaffee.......

Přesně tak...