» Poradna » Programy

Avast - Win32-DELF MZG

Pro ty kteří mají avast a obecně pro ty co spolehají na antivir.Pokud si aktualizujete dnes virovou databasi pravděpodobně se setkate s hlaškou že jste infikováni - i když to není stoprocentně potvrzeno tak jde o na 99 procent falešnou detekci,chyba poslední aktualisace.Tak si ho vypněte a surfujte třeba přes zaplým sandboxie pokud se Vás to týká, do vyjasnění situace.

Odpovědi na otázku

Aha, díky, právě se s tím peru a říkám, co se to děje... Doufal jsem v to, že mají nějakou chybu... Díky

Dal jsem ručně aktualizovat a teď tam má verzi 091203-1 (původní byla 091203-0) a už mi připadá, že to je v pohodě...

Taky jsem měl podobný problém, ale ze všech zahraničních for jsem vyčetl, že se opravdu jedná o chybu aktualizace. Taky jsem udělal ruční aktualizaci a vše zatím jede jak má.

Jojo mel jsem podobny problem.
Najednou avast zacal hlasit viry skoro ve vsem. Treba i PSPad mi nespustil a hlasil ze je tam vir.

I já jsem si tohle zkusila - je to pravda je to falešné hlášení, je nutno okamžitě zaktualizovat antivir a hlavně nic nemazat a když tak jen do truhly, já jsem si takto vymazala části několika programů!!!!!!!! Takže pozor!!!

Skutecne se jedna o mylnou detekci.. vse napsane v delphi, po 7 hodine byl ke stazeni novy vps 091203-1 kde je chyba opravena (vadne vps091203-0), stejny problem postihl vice antiviru, napriklad symantec. Soubory si obnovte z viroveho trezoru.

hm ja to zkoušel obnovit ale nešlo to tenhle omyl od avastu mi stala nova instalace systemu jelikož v trezoru jsem mněl asi 95 složek ato všechno knihovny od programu což mi teď ani po obnově nešly,vopruz fakt,kež kdybych to zjistil dřív no hlasilo mi to v 5rano takže informace o teto chybě jsem nemněl bohužel

Super. Avast mi vyházel veškerý exe do truhly a stálo mi to kompletní format disku.

Nn, tady chyba neni. Avast jsem pro jistotu i odinstaloval a zkoušel jet bez něj - žádná změna.