» Poradna » Notebooky

Avast - po instalaci přihlásí pomocí dočasného profilu.

Zdravím všechny.Mám HP 15 g003 nc, Windows 8.1.Asi čtyři roky používám Avast, minulý týden jsem zaplatil za Avast Premium.Nainstaloval, provedl požadovaný restart a od té chvíle se přihlásím pouze pomocí dočasného profilu. Pročítal jsem zde nějaké dotazy a asi nejrozumnější bude se Avastu zbavit, to také rád udělám. Nyní mi však jde hlavně o to jak udělat abych se dostal ke svému profilu a vše běželo jako dosud. Pomohlo by například, kdybych Avast odinstaloval?Pochopitelně jsem se ptal na Avast podpoře, to je však jak volat na mrtvého.Děkuji za odpověď. Jirka.

Odpovědi na otázku

Když jste ten zázrak koupil, tak jste si, snad, koupil i podporu? A tady podpora není a moc masochistů, co by se trápili s takovým paskvilem tu také moc nebude. https://answers.microsoft.com/en-us/protect/forum/prote...

avast je super program! prinasa nam kopec roboty a teda kopec $$$ za opravy pocitacov. Takze urob v tychto nepeknych covid casoch pekne rano nejakemu servisnemu technikovi v tvojom oblubenom servise zajtra. A potom ten zazrak uz nikdy nikomu (hlavne sebe) neinstaluj.

Zkus systém obnovit z nějakého bodu obnovy před tím pokusem.

Zbav sa toho svinstva. Iba masochysta si da do pocitaca Avast, alebo AVG. To sa neda nazvat ani svinstvom, to nema zmysel ani nijak komentovat. Zbav sa toho a uvidis ako sa ti pc odvdaci.

"Pomohlo by například, kdybych Avast odinstaloval?" Zkus to.("Pane Lorenc, uvezu to?")

Děkuji všem za postrčení správným směrem.Částečná obnova systému, odinstalování Avast.Vše funguje jak jsem zvyklí. J.

"jak jsem zvyklí."Probůh, vás je tam víc?