» Poradna » Programy

AVANT BROWSER-ČEŠTINA.

Zdravím.Na níže uvedeném linku Gigamanie.cz se nabízí poslední verze prohlížeče Avant 11.0 final.U vyobrazení nechybí česká vlaječka-což značí,že prográmek obsahuje českou lokalizaci-měl by být tedy celý v češtině.Může mi někdo-kdo tento browser používá napsat-kde se tato čeština v nastavení nachází? Já ji opravdu nemůžu najít...-prosím vyznavače Opery,či Firefoxu,aby si zde nebudovali svá kolbiště-žádám radu,nikoli diskuzi na téma "který prohlížeč je lepší"...Díky. Nashle...

Odpovědi na otázku

Nevím přesně jak u Avantu, ale u Maxthonu, který je to samé v černobílém se jazyk nastavuje Options, Maxthon Options, Advanced.Zkuste to hledat na podobném místě. Pokud se pamatuji, tak se mě to ptalo i při instalaci,jaký jazyk chci.

V poslední verzi je nastavení jazyků pod Nástroje (v en asi utiliti), šesté tlačítko shora

No to netuším co to máte za verzi,ale NÁSTROJE-se zde nazývají TOOLS-a šesté tlačítko shora je PROXY-pod ním je SKIN...atd.

Je to sice poslední verze ale 10 a myslím, že v betaverzích češtinu se dá najít málokdy. Vlaječku tam možná vyvěsili jako v Americe, kde musí být všude Hezký den, AB česky možná později.

Děkuji za info-tu vlaječku bych jim možná odpustil,ale toto není přece beta verze-je označena,jako 11 full...

Z Avant B. homepage - Latest Release: Avant Browser 10.2 Build 52, 05.10.2006 v11 bude uz coskoro, ale posledna verzia je este len "final preview", je to namiesto RC. Nemam rad ked niekde zverejnuju beta verzie, ludia ich vyskusaju, su tam chyby a potom si myslia ze su to zle programy, pritom je uplne normalne ze v beta verziach su chyby. A co je ete horsie ako toto, je ked tie beta verzie prezentuju ako final.

Takže suma-sumárum-ta čeština v této "final" verzi není i když je tam vyznačená,jako,že je...