» Poradna » Programy

Autorun (ikona) na flashku

Zdarec!

Potrebuju zmenit ikonu flashky. Chci, aby se mi mnou zvolena ikona (obrazek) zobrazovala pokazdy, kdyz pripojim flashdisk k jakymukoliv kompu.

Muzete mi nekdo poradit? =)

Cetl sem nejaky navody, ale nechapu, jak mam zadat cestu k ikone...

Odpovědi na otázku

Umístíš do rootu flashky tu ikonu a autorun.inf bude vypadat třeba takhle:
[autorun]
ICON=\i.ico

Jasny! A treba ten soubor .bmp musim mit furt umistenej na flashce?

Jasně, že na flashce, Ale ne bmp, ale ico, je to ikona.

Diky moc!

A prosimte jeste: Jaky rozmery by ta ikona mela byt?

Pro tenhle účel ti bude stačit 32 x 32 px.

klasicky 32x32 myslim

dikec vsichni - bajbaj

U mě na PC by ti to stejně nejelo a stejně tak ti to nepojede na většině PC, protože v dnešní době jen paka nemají zablokovanou funkčnost Autorunu. Třeba přijdeš i na to proč. Ale pochybuji, když nemáš ani tolik "úcty" sám k sobě když dokážeš jako nick vymyslet pouze řadu písmen.

To nemohouci: To ses asi borec, ze mas zakazanej Autorun. K te ucte - starej se radsi o sebe... Peknej den

Autorun může mít PC zakázanej a co jako má bejt?!
Vyjede mu okno, co dělat, tak zvolí otevřít jako v průzkumníku a už vidí svůj disk odlišenej vlastní ikonkou.
Neříkej, že jsi to ještě neviděl?! Jestli chceš napíšu sem podrobnej návod, jak na to, chcéš?
PS. A prosím tebe, nekritizuj něčí nicky, buď vod tý lásky, zrovna ty s tím svým "němagůčij", ble! (cha,cha, cha...........................................................................................................)
cha,cha, cha..........= smích až do 7.1.2009 pak musím do práce.

toto je naozaj odpoved hodna inteligenta

Poslední slovo ode mě na tomto threadu. Pro tu řadu "písmen" jen tolik, aby se někde podívala (ona si to snad najde), co se poslední dobou šíří speciálně přes flashky. A pro toho chudáčka s "vietnamským" nickem jen to, že pokud jedinec použije více jak dva smajlíky v rádoby smysluplném povídání, jde o vážný problém v orientaci stejně jako o závážnou vadu ve vývoji.

tohle fakt "nocomment"