» Poradna » Programy

Autoritační kód pro AutoCAD LT 2000i CZ nebo odkaz na plnou verzi

Zdravíčko,neznáte, prosím, někdo autoritační kód pro AutoCAD LT 2000i CZ (pro Czech Republic)? Potřeboval bych z trial verze AutoCADu LT 2000i CZ udělat věčnou. Zkoušel jsem už všelico, ale nějak se nedaří. Jako poslední možnost jsem zkoušel obnovu systému (WinNT 4 Wks) pomocí Drive Image, ale nepomohlo to. Přitom image soubor byl vytvořen na PC, které žádnou verzi AutoCADu (trial, demo ani full) nemohlo vidět ani z rychlíku. Přesto i po obnově systému z "nepotřísněného" image souboru a po následné instalaci trial verze jsem při jejím prvním spuštění obšťastněn hláškou, že v systému byly nalezeny stopy předchozí instalace AutoCADu a jediná možnost, jak produkt spustit, je jeho autorizace. Nedovedu si to vysvětlit. Kam AutoCAD vlastně údaje při instalaci všude nacpe? Před obnovou systému jsem navíc fdiskem zrušil všechny partitiony na disku.Také bych vám byl moc vděčný za příp. uvedení odkazu na stránku, kde by se dala bezproblémově stáhnout plná verze AutoCADu LT 2000i CZ či AutoCAD 2000i CZ (možno i verzi 2000, ale CZ).Už jsem také přemýšlel o legálním pořízení AutoCADu LT 2000i CZ, ale cca 30.000,- Kč je pro mne neakceptovatelná částka (AutoCAD nepoužívám k výdělečné činnosti). Zkoušel jsem i AutoSketch R6, ale svým ovládáním a funkcemi mi vůbec nesedí.Díky za odpovědi.

Odpovědi na otázku

s/n: 999-12345678 CDkey: 94ED61

Zkoušel jsem to zadat při instalaci, ale při spuštění chce stále autorizovat. Jenom ten autorizační kód nemohu nikde najít. Nevím, co má společného s s/n nebo CD key. Nevím ani, jak se kód má správně zadat.