» Poradna » Mobily

Autoradio

Zdravím, chtěl bych se zeptat zda se vůbec vyplatí kupovat nějaké 2 din autorádio z číny ? Jsou opravdu všechny autoradia z číny šmejd, který po pár dní přestane fungovat a nebo je možné koupit dobrý kousek který bude dlouho sloužit ?

Odpovědi na otázku

nejsou všechny šmejd.... ale prostě je to risk.. ne vždycky je pravda to co uvádí v popisu... je potřeba číst recenze, když si to rádio koupilo už 1000 lidí a maj tam 300 kladných recenzí tak to asi bude v pohodě ... ale pokud tam máš 10 recenzí z 12ti koupených rádií a všechny dávaj 5 hvězdiček tak bych byl opatrnej ... a navíc maj tam spoustu novějších MP4/MP5 rádií...

Lze narazit i na dobrý kus, ale je to riziko - představ si, že máš na tácu 10 zákusků, z nichž je půlka zkažených, ale ty je nedokážeš rozeznat. Troufneš si sníst jeden zákusek, když víš, že se s pravděpodobností 50% pose*eš?

Krom toho, že je to dost drahý risk bez záruky, do kterého bych určitě nešel, jsem ještě neviděl aftermarketové rádio, která by v autě nebylo jako pěst na oko.

Alebo sa zblaznis z redukcii, ak to nie je urcene pre konkretny model auta.

Kvalita a jistota je zde. Koupil jsem od nich autorádio i s potřebnými součástmi pro výměnu do mého vozu a nechal jsem to namontovat u odborné firmy v mém bydlišti. Do Brna to mám dost z ruky, jinak bych to nechal udělat přímo tam. Je možné se přímo s nimi domluvit na přesné konfiguraci pro dané auto.https://www.ahifi.cz/autoradia/

jo ale jsou strašně drahý . pravě tato otázka mě zajímá jestli koupit radio z číny za 2000 nebo u nás za 10000

https://www.aliexpress.com/item/32809773695.htmljsem spokojen za tejden bylo zde bez dalších poplatků

Dobrý deň,pokiaľ by ste mal záujem tak by som Vám mohol poskytnúť Panasonic CQ-RX400N za symbolickú cenu, ktorú navrhnete. Rádio je v poriadku vojtechsolcanyi@gmail.comPanasonic CQ-RX400NAUDIOČASŤVysoký výkon 4 x 50 W(DIN 45324 pri 14,4 V) 4 x 22 WKoncový stupeň s tranzistormi MOSFET ánoSRS WOW -Re-master -Výhybka -SBC-SW -Akustické korekcie (SQ) SQ 3Vypnutie / stíšenie zvuku áno/ánoSamostatné ovládanie hĺbok a výšok ánoImpedancia reproduktorov 4 - 8 ?Výstup z predzosilňovača: predný / zadný áno/ánoVýstup pre subwoofer -TUNERPočet predvolieb: FM/SV 18 / 6Nastaviteľná citlivosť AF ánoAutomatické ukladanie staníc do pamäte ánoAutomat. ladenie a prepínanie režimu vzdialeného a miestneho príjmu ánoCD PREHRÁVAČReprodukcia CD-R/-RW záznamov ánoReprodukcia AAC/WMA/MP3 záznamov A/W/MID3 - indikácia mena interpreta, názvu titulu a skladby ánoZobrazenie štruktúry súborov -Zobrazenie CD textu ánoUkážky, vyhľadávanie, opakovanie, prehrávanie s náhodným výberom ánoPauza - prerušenie ánoFrekvenčná odozva (± 1 dB) 20 Hz - 20 kHzPomer Signál / Šum (2,5 V) 96 dBTHD (1 kHz) 0,01%OVLÁDANIE DVD/ CD MENIČAOvládanie DVD / CD meniča - / ánoĎALŠIE FUNKCIEMotoricky ovládaný predný panel -Vlastné dotvorenie (Customize) -Farba podsvietenia dipsleja čiernaFarba podsvietenie tlačidiel modráUSB port ánoVstup AUX vpredu / vzadu áno / -Odnímateľný predný panel ánoVstup pre diaľkové ovládanie ánoDiaľkový ovládač ánoPríprava pre Rozširujúci modul ánoPríprava Ukázat celý příspěvek