» Poradna » Ostatní

Autoradio

Ako dat do autoradia 2din cesky alebo slovensky jazyk ? Dakujem za odpovede

Odpovědi na otázku

Jaký máš v něm OS? Windows, Linux, nebo Android?

Mam windows

V tom rádiu?

Ano vtom radiu

predpokladam,ze je to nejaky levny cisky krumpl s win CE. pokud neni ceska lokalizace na strankach vyrobce, tak se obavam, ze nijak.

Je to windows CE 6.0 univerzalne autoradio 2din

Smůla.

Čeština se prodává za 390,-

Jaj takze sa to tam asi neda dat som myslela ze sa da led sa aktualizuju mapy nejak tam dat cestinu alebo slovencinu alebo nejako cez cdcko tam dat tak potom nic teda dakujem.za odpovede.

Ano může pokud jí někdo udělá , stejně tam může být i zdarma.

teď tak přemýšlím, jestli jsou lidé tak hloupí, že nedokáží ani popsat svůj problém tak, aby se ten kdo jim chce pomoci nemusel doprošovat dalších informací, a nebo se jen někdo nudí a vymýšlí si dotazy a upřesňující odpovědi podle toho, jak se vyvine diskuze.

Mne ještě více irituje to, že někdo nedokáže napsat 2din do vyhledávače. Hned první odkaz je na firmu, která to prodává. její doména je - kupodivu - 2din.cz. A co je pikantní, tak 2DIN je označení velikosti autorádia, zabírá 2 sloty v panelu auta. Vlastní výrobce i typ autorádia je samozřejmě úplně jiný. Odhadoval bych IQ na 60.

Strasne ste retarodvany ludia :) zato ze somnsa toto chcela spytat sa ru idete shadzovat sami seba zhadzujete nie mna co sa pokusate .. odkial mam vedet ci sa tam da dat alebo neda dat ten jazyk ked je to autoradio z nemecka .. tieto hlupe odpovede si strcte do roti ja ze mi aj niekto rozumny odpise :) ale skoda reci sa nieco aj pytat takze tam sa hrajte na velkych retardakov len tak dalej sevas :)

Takemu retardakovi jak si ty odhadujem IQ na 0 :) lebo neviete pochopit to co sa pytam :) co je dost smutne treba dat liecit retardovanost

Máš spoustu keců a urážek a doteď jsi nenapsala typ rádia, jen velikost. Moje koule je po víkendu ještě kalná Jak jsem napsal, dost možná ta čeština existuje, stojí 390 Kč a někteří prodejci ji přidávají k rádiu zdarma. Když prohledáš papíry, třeba najdeš přístup na stažení. Pokud to nejsi schopná pochopit, tak navštiv prodejce a zeptej se ho. Třeba bude i slovenština.

Normalne som napisala svoj problem neviem co je na tom nepochopitelne to ty nerozumies co sa pytam lebo si retardovany :)

Jako první pokus nic moc. Možná by jste mohla příště začít tím, že napíšete o jaké přesně radio se jedná. Tedy typ, výrobce, model. Opravdu na opsání tohohle z krabice, manuálu , eshopu nepotřebujete znalost počítačů, ale spíše ZŠ.Druhá věc je, by jste měla akceptovat i to že pro Vaše radio nikdo tu čestinu\slovenštinu a jiné jazyky třeba ani neudělal. Takže pokud jí nikdo nevytvoří, nepůjde nahrát , protože nepůjde nahrát co. A to stím hledáním na Google hmm jak myslíte.

Stacilo napisat :) ze to nejde nicnine niesom zvedavd na vase nazory ktore tu pisete o tom radiu by som napisala viac len nemam pri sebe to radio lebo je u priatela aute tak to neviem hend vsetlo napisat ale napisala by som ale na vase tuoe nazory nieosm fakt zvedava to si pomozem radsej inak ako sa svami zaoberat :) tolko ktonu

Martino vrať se do školy a hlavně se nauč psát správná písmenka.