» Poradna » Mobily

Autorádio USB

Dobrý den, chci se zeptat na to jestli jde nějak udělat to že když mám iPhone a chci se spojit s autoradiem abych mohl poslouchat hudbu. Je to nějakým způsobem možné ? Něco jako je na flashdisky nebo na sd karty transmitter. Existuje něco podobného pro přehrávání buď přes Bluetooth nebo přes kabel ? Děkuji

Odpovědi na otázku

A stáhnout si appku by nepomohlo?

A to je ?

A to tajné autorádio???

Ano, mnoho radii to podporuje (iPhone USB CarPlay)MP

to tajné autorádio má jen USB a nemá zároveň linein vstup na 3,5 jack ?? Nějak se mi to nechce věřit.A ne... přes ten USB konektor iphone opravdu nijak nepřipojíš.

Proc by nesel iphone pripojit pres usb (pokud to radio podporuj ... a maji to i radia za 2000, samozrejme nerikam, ze vsechna)???MP

Pokud rádio bluetooth podporuje tak ano, lze přehrávat hudbu z iPhonu. Já mám třeba rádio kombinované s handsfree, takže přes něj i telefonuju ale to záleží jaké máš.. což bohužel nepíšeš.