» Poradna » Ostatní

Autorádio mi nechce načíst flasku i po formátování

Zdravím, pořídil jsem si auto, kde je radio Kenwood KDC-W4044U, když napojím 64Gb flasku v pohodě jí načte a přehraje skladby, pak ale připojím 8Gb naformátovanou na FAT32 a radio napíše Error Device, zkusil jsem to naformátovat pomocí příkazového řádku, kde jsem vytvořil nový primární oddíl, poté naformátoval na FAT32 a i přesto ji radio nenačte . Nevíte čím to může být? Je to špatná flaska? Když ano tak čím? Všude jinde mi flaska jde, jen v tom radiu ne... Děkuji za rady, samozřejmě by bylo lepší koupit novou a kašlat na to, ale jen mě to zajímá

Odpovědi na otázku

Kúp novú a vyskúšaj. Flešky sú dosť nespoľahlivé médium - niekde ešte sa chytí, inde je zdochnutá.

Bohužel, věštecká koule je právě v opravě

Nesmíš se formátovat z flašky když něco děláš s fleškou.

Může to dělat nedokonalý kontakt u té 8GB flešky, když jinde funguje a v rádiu ne.. al pro jistotu prostuduj manuál toho rádia a podívej se, jestli nemá pro USB média i nějaká další omezení kromě FAT32. Oblíbené "problémy, proč to nejde", bývají počet položek v kořenovém adresáři, nebo počet souborů ve složce..