» Poradna » Programy

Automatizované zpracování snímků z IP kamery

Dobrý den,můžete mi někdo doporučit program pro linux, který by dokázal zpracovat jednoduchým způsobem snímky uložené z IP kamery na FTP? Primárně mě zajímá automatická tvorba html (php) stránky, která by ukazovala poslední nahraný snímek, případně se nabídly odkazy na pár snímků minulých (dle zadaných parametrů) - např snímky po X minutách / hodinách z uplynulých dnů.Děkuji za případné návrhy, uvítám ve výsledku jakýkoliv jednoduchý skript PHP, který si případně pokusím upravit dle svého požadavku.

Odpovědi na otázku

Přečíst obsah složky dostupné na _cesta_ do dočasné tabulky:$temp=MySQL_Query("CREATE TEMPORARY TABLE adresar (soubor VARCHAR (50) NOT NULL), datum INT");$slozka = dir("_cesta_");while($soubor=$slozka->read()){ if ($soubor=="." || $soubor=="..") continue;$temp=MySQL_Query("INSERT INTO adresar VALUES ('".$soubor."',filectime($soubor)"); }Pak stačí vytáhnout "soubor" z tabulky "adresar" - setřídit podle "datum" a použít poslední 1 nebo víc jmen souborů a vygenerovat stránku...

PS: v příkladu je chyba s uvozovkama při zápisu do dočasné tabulky, upravoval jsem kousek kódu ze skriptu co dělá něco trochu jiného...

A nebo ne? Nějak na to dnes nevidím

Děkuji za nakopnutí, je správným směrem a nevypadá složitě.Prosím o kontrolu mailu, ještě jsem upřesnil ...