» Poradna » Web a internet

Automatikcký převod smajlíků

Ahoj všem,mám dotaz: dělám web, který se bude týkat především článků, tudíž se chci zeptat, jestli někdo netuší, jak na automatický převod smajlíků? Například napíšu "" a automaticky se to převede na .Díky za rady

Odpovědi na otázku

Takže když napíšeš obrázek do uvozovek tak ty uvozovky zmizí a máš tam jen ten obrázek?P.S. Psát smailíky do poradny fakt není nejlepší. Alespoň tam dávej mezery, ať je poznat co píšeš.

taky mi to pak došlo. Myslel jsem to jakože napíšu : - D (bez mezer) a udělá se :D

udělá se

Text prožeň skriptem co bude hledat zvolené sekvence znaků a nahradí je odkazem na patřičný obrázek (ideálně až před zobrazením, aby se to dalo časem předělat). A nebo si na to najdi hotové řešení (knihovnu), ale pohlídej si ať to není kanón na vrabce - řešení co umí 100x víc, má několik mega a návštěvník si je několikrát stáhne....