» Poradna » Počítačové sítě

Automatický start IIS

Zdravím,
mám VPS hosting s Windows Server, kde je nainstalovaný IIS server.
Na IIS serveru používám webserver a ftpserver. Servery spustím a je vše ok. Ale jakmile je fyzický server restartován, iis už web a ftp servery automaticky nespustí.
Nikde v nastavení jsem nenašel možnost automatické spuštění. Je nějaké řešení přes nějaký job, nebo tak, abych nemusel každou chvíli kontrolovat, zda nedošlo k restartu?

Díky

Odpovědi na otázku

V servisách ověřte jestli Vám se spouští služba IIS Admin Service (měla by mít nastaveno Automaticky, ne manual), pokud máte šifrování tak ještě HTTP SSL službu a Worl Web Publishing Service. Toto jsou názvy z anglické verze.

Díky za pomoc.