» Poradna » Mobily

Automatický překlad titulků v youtube aplikaci pro ios

Jde nějak změnit výběr jazyků pro automatický překlad titulků v youtube aplikaci pro ios?Verze v prohlížeči mi nabízí češtinu, když si pustím stejné video v aplikaci, tak to češtinu nenabízí.

Odpovědi na otázku

Na Youtube radi:To choose a different caption language:In the top right-hand corner of the video player, click More .Click Captions.Select a language.If the language isn't listed when you click Subtitles/CC:Click Auto-translate.Select a language.

Já vím, jak se to zobrazuje a nastavuje, problém je, že v tom automatickým překladu není čeština uvedena.

Ahoj mám stejný problém už si to nějak vyřešil jde to vůbec díky za odpověď

Problem je v apce YT.. jediny zpusob jak si muzes zapnout cz a jine titulky na telefonu, je jit ja stranku YT primo v prohlizeci -_-, tam to jde v pohode zmenit ;).