» Poradna » Windows (a jiné OS)

Automatické zoomování WIN 10

Ahoj, prosím o radu... Cca pár dní mám problém s WIN 10. At najedu třeba při prohlížení stránek na nějaký objekt, kde lze zoomovat (třeba mapy), tak se mi to automaticky hned začne zmenšovat. Nebo třeba když najedu myší na ovládání hlasitosti, tak opět se samo začne ztlumovat. Další příklad při vybírání kategorie na tento dotaz mi myš neumožnila vybrat, musel jsem vybrat pomocí klávesnice, protože myš mi ten roler hned zas vypínal. Nevíte co se stalo? ;)

Odpovědi na otázku

P.S.: Myší to není, zkoušel jsem ji vyměnit.

Zdravím. Zkusit obnovit Windows pomocí nástroje obnovení s bodem obnovení k vhodnému datu.