» Poradna » Programy

Automatické zaplňování SSD disku

Dobrý denMám takový problém se svým SSD diskem, který v PC slouží pouze na systémové soubory a na operační systém. V uplynulém týdnu jsem zaznamenal, že se disk sám začal zaplňovat (je to cca 100MB za 5 min). Všechny ostatní věci mám na druhém disku. Hledal jsem a tam jsem se dozveděl že to dělají tzv dočasné soubory, které mi ovšem nejdou smazat v nastaveni....Setkal se někdo s takovým problémem? Budu rád za každou rozumnou radu.Jiří

Odpovědi na otázku

Použij funkci "uvolnit místo na disku"

No to jsem udělal a pořád nic

Tak budeš muset zjistit kde se ty tvoje "dočasné soubory" ukládají a smazat je ručně. Takže hledej...