» Poradna » Programy

Automatické vypnutí W2000

Při vypínání W2000 se mi objeví pouze hlášení, že je počítač možné vypnout, ale automaticky se nevypne (jako např. w98). Co je ale horší, nereaguje ani tlačítko, ani ctrl+alt+del, takže musím dát reset. Je možné někde nastavit automatické vypnutí, případně povolit vypnutí? Někde jsem četl, že se vlastnosti power buttonu nastavují v Power Options na záložce Advance. Nic takového jsem ale nenašel. Předem díky za radu.

Odpovědi na otázku

Zrejme mas vypnuty ACPI funkce... v mozostech napajeni je zalozka APM a tak zaskrtnes Zapnout podporu vylepseneho napajeni nebo tak nejak...

diky. vyzkousim, uvidim. jak jsem to prohledaval, tak jsem tam na neco takoveho narazil, podle pojmenovani by me ale v zivote nenapadla zadna souvislost (snad jen to napajeni :)