» Poradna » Programy

Automaticke vyplneni formularov z Radio button

da sa automaticky vyplnit formular, skladajuci sa zo samych Radio button /okruhle tlacitko/ napr. urcit predvolene zaskrtnutie alebo podobne. na internete vyplnujem take formulare, ktore sa stale opakuju, je to nudne. neverim velmi tomu, ze sato da, ale dik

Odpovědi na otázku

Stačí si prohlédnout formát zdrojového souboru a napsat si podle toho soubor (D)HTML.Opsat přesně názvy proměnných (inputs type button - radio) a do action uvéstpřesně plnou adresu serveru a zvolit odpovidající metodu (post/get). Pohodlné samozřejmě pro jednu stránku. Pokud je jich takto vyplňováno mnoho pak už snad jen zvážit codá více práce.

Vlastně je to ještě jednodušší. Stačí uložit stránku z prohlížeče (File -> Save page as... )A v uloženém souboru změnit cíl akce (jen v případě relativní adresy) a následněu těch prvků, které mají být vybrány připsat atribut selected nebo checked.(Podrobně v mé www adrese).That's all.

pochopil som,dik,mna to nnenapadlo..a ked pises,ze Podrobně v mé www adrese, aka to je www? i tak dik