» Poradna » Web a internet

Automatické stahování www stránek cca po 3minutach

Dobrý den neví někdo o programu nebo makru/skriptu na automatické stahování internetových stránek. S předem určených stránek (databáze v Excelu třeba) stačil by stáhnout jen text. Diky za rady

Odpovědi na otázku

tak seznam v txt souboru a pak správně použít Windows scheduller s příkazovým řádkem a programem wget

Například pomocí curl (je defaultně součástí windows 10).Pokud chceš něco složitějšího, například stáhnout něco zpracovat v excelu tak to můžeš dělat na pozadí skriptem v autoitu.