» Poradna » Programy

Automatické spuštění souboru (dávky) při vypínání WinNT

Ahoj, mám problém, potřebuji automaticky při vypínání systému spustit bat. Nevíte někdo, please?

Odpovědi na otázku

Firewall mi tuhle adresu filtruje, podívám se odjinud zítra. Dík moc.

Start / Spustit / GPEdit.MSCKonfigurace pocitace / Nastaveni systemu Windows / Skripty (spousteci nebo ukoncovaci)Bezi pod uctem System, takze maji docela velka prava...

Díky za rady, pod Win2000 to funguje (dík dík), ale my to potřebujeme ještě na WinNT 4.0.

Windows NT 4.0 nemaji logoff scripty, bohuzel.