» Poradna » Programy

Automatické spuštění skype - zrušení

Dobrý den,prosím o radu, jak vypnout - bez odstranění - automatické spouštění Skype po zapnutí PC (Windows 10). Složka "Spustit" je prázdná, nevím, jestli je tedy nutné změnit nastavení přímo ve Skype.Děkuji

Odpovědi na otázku

Autospouštění (čehokoli) zrušíš ve Správci úloh. Pokud tam danou položku nenajdeš, použijhttp://www.stahuj.centrum.cz/utility_a_ostatni/systemo...

Tipnul bych si, že v nastavení Skype máš zaškrtnuto "Spustit Skype při startu Windows".. čili spouštění se startem pc/notebooku... Takže v tom nastavení Skype stačí tu fajfku spouštění Skype se startem Windows zrušit..

Děkuji za radu, nemohu se ale dostat do uvedeného nastavení - v nabídce Nástroje je pouze Změnit jazyk; Nainstalovat doplněk HoloLens; Nastavení spojení ... . Když otevřu Nastavení spojení, objeví se dialogové okno, ale pouze s možnostmi Rozšířené - Spojení, ne Obecné.

Snad pomůže vysvětlení (You can’t actually disable auto-start without having — and logging in — to your Skype account) a postup https://www.askdavetaylor.com/stop-skype-automatically-...

Pro nastavení Skype existuje možnost spuštění okna "s nastavením Skype" s použitím klávesové zkratky: * Do levého sloupce se zobrazením "Kontakty" klepni na myší levým tlačítkem do pole vyhledávání - bude tam blikat jen svislá čárka a poté podrž levou nebo pravou klávesu CTRL + , (+ , ->klepni na oddělovací čárku , .. čili podržet klávesu "CTRL" a klepnout na klávesnici na oddělovací čárku.. Na mojí klávesnici to funguje s podržením pravé klávesy CTRLTakto by se ti mělo zobrazit okno s nastavením..

Taková prkotina a takový "zběsilosti" kolem toho... Neuvěřitelné, jak se "wokenice" stále "vylepšují" všemi směry

to "theseuszn " tvůj příspěvek netřeba komentovat, o něčem svědčí!Jinak v nastavení Skype/Obecné nastavit toto:Spustit Skype automaticky - neSpustit Skype na pozadí - anoPřizavření ponechat Skype spuštěný - anoSdílet umístění se službou Bing - ne (proboha proč taky??!!)A dále vložit do složky "Po spuštění" ikonu Skype.C:\Users\XXX\AppData\Roaming\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\StartupPo spuštění PC (notebooku), bude ikona v liště u hodin ale nebude se otevírat to otravné okno.Pokud to někomu pomohlo, jsem rád.

našiel som asi spôsob ako vypnuť skype po štarte vo win 10 stači zmazať subor tu - C:\ProgramFiles\WindowsApps\Microsoft.SkypeApp_14.40.70.0_x64__kzf8qxf38zg5cje to tento subor - SkypeBackgroundHostidem to otestovať a napišem či funguje

Dobrý den! Prosím o odpověď, jak nastavit automatické přihlášení ke Skype při zapnutí PC. Děkuji! B. Křivánek