» Poradna » Programy

Automaticke restartovanie routeru

Hľadám či by sa napísal script pre tento router aby ho reštartovalo. Router je ZTE Speedport Entry 2iNapísal som si script na iný router ktorý má telnet a ten mi funguje, ale u tochto routra telnet asi nie je.Vedeli by ste mi napísať script ktorý tento router reštartuje?

Odpovědi na otázku

... nebo pouzit casovac do zasuvky ci smart zasuvku

Mám jeden hloupý router pro připojení tepelného čerpadla a ten naplánovaný restart neumí (taky stál asi 250 czk, ale na tohle stačí), takže jsem právě použila chytrou zásuvku a funguje to skvěle, použila jsem zásuvku Vocolinc, ale asi budou takhle fungovat všechny.