» Poradna » Web a internet

Automatické přihlášení do webů na google chrome

Zdravím. Mám problém s tím, že pokaždé co zavřu chrome, veškeré weby (FB, Youtube, Twitch) jsou odhlášeny a musím se do nich znovu přihlašovat. Dřív jsem určitě tento problém neměl a přihlašování bylo automatické. Začalo to po reinstalu mého PC. Hesla si sice prohlížeč pamatuje, ale stejně nejsem už automaticky přihlášený. Nastavení cookie jsem kontroloval několikrát a podle všeho by to mělo být v pořádku, takže už vážně nevím.Předem děkuji za radu.

Odpovědi na otázku

Nemáš nastavené mazání Cookies s vypnutím prohlížeče?Nedělá to nějaký doplněk?Nedělá to nějaký další bezpečnostní/zrychlující program?Nespouštíš prohlížeč v anonymním režimu?

Pošli screenshot z nastavení... Třeba jsi něco přehlédl.