» Poradna » Web a internet

Automatické přeposílání mailu Protonmail atp.

Ahoj lidi,pátrám, googlím, nenalézám, prosím o radu.Mám zájem používat (třeba placenou) mailovou schránku, odkud si mohu přeposílat emaily jinam. Seznam.cz mě nezajímá. Sám používám Protonmail ve free verzi a nikde nejsem schopen ani dopátrat, zda jakákoliv jeho placená verze toto umožňuje... Jsem celkem běžný uživatel. Češtinu výhradně nepotřebuju. Spíš něco uživatelsky přívětivého Budu rád za každou Vaši zkušenost. Díky.

Odpovědi na otázku

Z placených runbox.com, posteo.net. Ačkoli jaký je smysl přeposílat mejly jinam, pokud by to také nebyla placená schránka u poskytovatelů dbajících na soukromí. Možná kdybys to přeposílal na tutanota, tak snad jo, pokud mají ještě základní mejl zdarma.

Jestli je jediné kritérium přeposílání, tak klidně gmail.

Jenom pozor na to, aby ti server, na který budeš přeposílat, ty přeposílané maily nezahazoval do spamu, protože neodpovídá SPF, pokud je kontroluje. Nebo aby tě nedal do banlistu, kdyby ti tam chodilo moc spamu.Z tohoto pohledu se mi jeví bezpečnější vybírání té schránky.