» Poradna » Notebooky

Automatické přehrávání

Mám Windows 7-po zasunutí CD,DVD,USB,... se už vůbec nezobrazuje automatické přehrávání (volba, co chci dále s médiem udělat). Nezobrazí se ani když jdu na start-počítač-klik pravým tlačítkem myši na dané médium. Když jdu na start-výchozí programy-změna nastavení automatického přehrávání, tak je vše správně nastavené. Takže přehrávání je nastavené, ale jako by vůbec neexistovalo, protože jej nemohu použít, když se nezobrazí. Nevíte někdo, co s tím????

Odpovědi na otázku

tady několik triků, snad pomůže: https://www.raymond.cc/blog/fix-autoplay-dialog-...

Óóó, díky moc a moc. Podle vaší rady jsem opravila registry a už to funguje. Tak na tohle bych sama fakt nikdy nepřišla-na začátku jsem měla problém i s chápáním, co je to klávesa Win :-d ještě jednou děkuju

Zkontroluj si, zda běží služba Rozpoznávání Hardware. Pokud je zastavená, nefunguje automatické oznámení.Další možnost je, že je to zakázané buď lokálními nebo doménovými politikami (jestli je to firemní počítač).A jako poslední možnost to může blokovat nějaký Total security antivirus