» Poradna » Programy

Automaticke prehravani - Vista

Zdravím, mám notebook Acer a při vložení jakéhokoliv CD nebo DVD mi nenaskočí nabídka s akcí ( přehrát pomocí, otevřít složlku, .. atd. )Nastavené mám "vždy se dotázat na výběr akce". Veškeré pokusy o znovuzpovoznění této funkce za pomocí nápovědy systému byly neúspěšné. Operační system MS Vista. V nastavení mám i zaškrtnuté políčko "Použít funkci Automatické přehrávání pro všechna média a zařízení". Pravděpodobně je to způsobené některou z aktualizací, ale nevím kterou. Nemáte s tím někdo zkušenost?

Odpovědi na otázku

Google praví:Výsledky 1 - 10 z asi 247 000 na dotaz Automaticke prehravani - Vista. (0,26 sekund)

to bylo prvni co jsem udelal, bohuzel nic nepomohlo

Stahni a nainstaluj si AutoFix.

www.microsoft.com ...

Autofix je pouze pro XP. Pro VIsta existuje podobny programek:
www.mydigitallife.info ...

Bohužel nemáš pravdu to cos odkázal je na čištění zbytků od jiných spouštěčů-což by ti taky mohlo pomoci ale asis to nezkoušel-CleanHandlers Free Download - AutoPlay Cleanup Utility for XP and Vista.

Ovládacie panely- automaticky prehrať

popisuji ve svem prvnim postu, ze v ovladacich panelech je vse nastaveno.
Problem bude nekde jinde.

nemáš Any DVD?

Ne, nemam.

klikni na štart-predvolené programy ,a v nastaveniach vráť všetko do pôvodného stavu

Take jedna z veci ktere jsem zkousel, ale presto nic.