» Poradna » Windows (a jiné OS)

Automatické otvírání XML souborů různých názvů ze složky

Ahoj,je možné vytvořit skript, který otevře automaticky v internet exploreru XML soubor různých názvů ze složky? Mělo by to fungovat tak, že každý nově příchozí XML soubor s různým pojmenováním, který přistane složky XY se automaticky otevře v IE.Díky za radu

Odpovědi na otázku

Ahoj, myslím si že je to možné.Například příkaz "forfiles" ti umožní vylistovat soubory a i spustit na něm nějakou akci, například jeho otevření v IE. Jen to bude chtít udělat něco s těmi použitými (zobrazenými) soubory, například je smazat aby se nezobrazovali zas a znova. No a automatické otevírání lze zařídit, že ten skript budeš spouštět např každou minutu pomocí plánovače úloh.