» Poradna » Mobily

Automatické odstranění Wordu z Androidu

Krásný den všem,už několikrát se mi stalo, že jsem si na mobil nainstalovala od Microsoft Office Word/Excel a po čase když jsem ty app potřebovala, tak tam nebyly. V Obchodě Play byla možnost si je zase nainstalovat, ale z přístroje mi zmizely jen tak, bez upozornění. U žádných jiných aplikací se mi to nestalo, ani u OneNote či Teams ze stejné sady. Nemá s tím někdo zkušenost? Předem díky :)

Odpovědi na otázku

To dělají ti dva Japonci - Samo a Seto.

Za přispění Won To

Díky, ale to mi vážně nepomohlo :D protože když si to nainstaluju znova, tak se to někdy objeví na ploše a někdy ne, netuším co s tím...

Představte si že to co jste napsala je pro věštírnu a né pro poradnu.. A Spusta puberáků se zakládáním takový nezodpověditelných "dotazů" tady baví.Nenapsala jste jaký mobil tedy není jasné ani jaké Office natož nějaké podrobnosti k problému. My tady fakt nevíme co se u Vás na telefonu stalo. Takže jestli máte Android , zálohujte , tovární reset a zkuste to nainstalovat znova.

Mám/měla jsem stažené oficiální androidí aplikace z Obchodu Play, Word a od Microsoftu, přidán účet u nějž mám zakoupené předplatné Office 365, takže full verze mi klasicky fungovala. Klasicky jsem používala a po čase (někdy dny, jindy týdny) jsem apps v mobilu neměla a musela jsem stahovat znovu. A nyní se mi po stažení aplikace neukážou nikde na ploše, leč v Obchodu má info, že je mám nainstalované a jdou klasicky otevřít (nějakou dobu, než zase zmizí).Mobil je čínské výroby, Bluboo Dual, Android 6.0, ale zatím s ním žádné jiné problémy nebyly. Doopravdy se mi nechce obnovovat tovární nastavení, to mne samozřejmě také napadlo. Proto se ptám tady, zda s tím někdo nemá zkušenost a nestalo se mu to také.

chýba aj základná vec,súčasti ms office for android boli zakúpené,riadne aktivované na full verziu,alebo inštalovaná len try out/eval verzia ?

Mám/měla jsem oficiální Android aplikace z Obchodu Play, Word a Excel, přidán účet u nějž mám zakoupené předplatné Office 365, takže full verze by měla fungovat. Mobil je čínské výroby, Bluboo Dual, Android 6.0, ale zatím s ním žádné jiné problémy nebyly.