» Poradna » Ostatní

Automatické najetí PC po výpadku sítě

Jde nějak zařídit aby po výpadku sítě znovu najel PC.??? Jak na to???Jedná se o zdroje s tlačítkem (neumí je rozlišit AT-ATX)Případné návody na e-mail plhal@worldmail.czDíky

Odpovědi na otázku

Pokud ví,tak je to možné u desek ATX,které mají možnost v BIOSu navolit opětovný start.U desek AT toto proběhne samo.Vždy je však nutno u W95,W98,W-ME mít u Scandisku navolenou automatickou kontrolu disků a automatickou opravu chyb.

Nastavit to jde v BIOSu v kapitole Power.