» Poradna » Notebooky

Automatické "klikání"

Dobrý den,poslední dva dny mi notebook začal blbnout. Je to jako kdyby prostě neustále někdo mačkal levé tlačítko. Nemůžu přejet přes plochu aby si něco sám neoznačil, mi to ikony, složky v poště apod. Zkoušel jsem vypnout touchpad i myš ale problém je pořád. Poradíte? Je to HW nebo SW? Díky.

Odpovědi na otázku

Obnov ze zálohy z doby, kdy to fungovalo normálně a hned uvidíš, zda je to SW problém. Pokud nemáš zálohu, stačí nabootovat nějaký live Linux (=bez instalace) a pokud to v něm bude fungovat normálně, je to SW problém, pokud stejně, tak HW.

ještě mi skáče hláška Unable to connect to the Synaptics Pointing Device Driver

zkoušel jsem nainstalovat driver píše mi zařízení nenalezeno.

To vypada na vadu touchpadu. Zkus ho deaktivovat a pouzit mys.

"Zkoušel jsem vypnout touchpad i myš ale problém je pořád."To už zkusil.

Příště bych si to měl pořádně přečíst Když nepomůže antivir, tak zkusit tovární nastavení.

Skusil by som bootnut live linux, ci sa to bude prejavovat aj tam.