» Poradna » Programy

Automatické hlasování

Zdravím, učástním se jedné ankety, ale soupeř z ničeho nic mě přeskočil o 1000! hlasů.
Údajně existuje program, který automaticky hlasuje na dané anketě.
znáte?

Odpovědi na otázku

Mám spoustu známých kteří se najednou rozhodli mu dát hlas

O tom silne pochybuji, ale mohli by hlasovat ted pro zmenu pro me. Diky.

Ono záleží na konkrétní anketě a jak je dobře "zabezpečená" proti duplicitnímu hlasování. Někdy stačí smazat cookies a člověk může hlasovat znovu nebo změnit IP adresu...

Jo jo, smazanim cookies to jde. Ale je to takove, rekl bych zdlouhave, a neni mozne, aby takto ziskal tak rychle tolik hlasu.

A zeptam se jeste jinak. Jde na to prijit? Ze se hlasuje takovymto zpusobem?

Pokud to jde mazáním cookies obejít, tak stačí dávkový soubor + wget a máš hlasů kolik chceš (nebudeš si ukládat cookies). Zjistit že hlasuje podvodně lze, ale záleží na poskytovateli, zda si ukládá například informace o IP, času, prohlížeči atd... Pokud si ukládá pouze stav hlasování (tj 50x kliknuto na Ano), tak nezjistí nic.

Kde se to sezene, nebo pod jakym kamenem mam hledat?
Dekuji